Hakkımızda

WhatsApp Image 2018-09-29 at 17.34.20

Bir seyahat yazısının amacı ne olmalıdır?

Genel olarak bir yazının; bilgilendirmesi, eğlendirmesi, ilham vermesi veya okurun hayatını direkt olarak etkileyecek bir fayda sağlaması beklenir. Bilinç düzeyinde fark edilsin veya edilmesin, değer katmak, bir okurun en büyük beklentisidir. Travelhane’de yazılan yazılar, bu amaçla yazılmaktadır.

Benim adım Melahat Coşkun. Travelhane isimli siteyi 2018 yılının eylül ayında WordPress.com üzerinde çok sevdiğim, değer verdiğim sayın Engin Kuleli’nin yardımları ve desteğiyle kurdum. Başlangıçta benim için sadece bir hayal olan Londra, şuan için blogumuzda sizlere bilgi vermemiz için bize yardımcı olmaktadır.

Özünde “seyahat yazıları” diyebileceğimiz bu yazılar, gezilebilecek yerlerin neredeyse tüm yönlerini kapsayan birkaç kategoriye ayrılmıştır. Bu sitede magazin haberleri, futbol bahis oranları veya “(…) fotoğrafları için tıklayınız” türünden sözde habercilik yazıları bulamazsınız.

Travelhane’nin arkasında olan tek güç, yazarlarının hayal gücü ve kalemlerindeki kuvvettir. Kalemin kılıçtan, klavyenin tüfekten üstün olduğunu bilen kalıcı ve konuk yazarlarımızın hangi kurumlarda çalıştığının bir önemi yoktur: Travelhane’nin kapısı, “değer katmak” amacını kabul eden herkese açıktır. Bunun bir istisnası yoktur.

Sonuç olarak TRAVELHANE, hayal etmeyi ve gezmeyi bilen herkesin severek takip edeceği bir blog olacaktır. ” Hadi birlikte harekete geçelim. ;)”

“Hayal kurmaktan korkmayın, onları gerçekleştirmek için hedeflerinizi belirleyin ve o doğrultuda ilerleyin.”

Reklamlar

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: